Je hebt JavaScript ondersteuning nodig op deze website. Deze browser ondersteunt JavaScript niet of er worden scripts geblokkeerd. Scheidsrechters – HV Kedingen

Wedstrijden vanaf de D-jeugd worden door seniorenleden gefloten. Wedstrijden tot de E-jeugd door junioren. Alle trainers en coaches en leden vanaf de B-jeugd (en ouder) moeten hun spelregelbewijs halen via de Handbal Masterz.

Datum Tijd Thuis team Uit team Zaal Scheidsrechter(s) Begeleiding
1 okt. 12:10 Kedingen DS1 DSVD DS3 n Dikken Bond
1 okt. 11:00 Kedingen DS2 Stevo DS4 n Dikken Jacqueline
1 okt. 10:00 Kedingen DB1# DSVD DB2 n Dikken Claudia
1 okt. 9:00 Kedingen DC1# DSVD DC2 n Dikken Stef
1 okt. 14:15 Kedingen D2 DSVD D2 n Dikken Anne
1 okt. 13:20 Kedingen E1 Stormvogels E1 n Dikken Sophie en Estelle Claudia
4 okt. 20:30 Kedingen DMW1 TVO DMW2 n Dikken Jose en Herma
6 okt. 18:00 Kedingen D1 Olympia HGL D4 n Dikken Monique
29 okt. 13:35 Kedingen DS1 TVO DS2 n Dikken Bond
29 okt. 11:25 Kedingen DC1# D.H.V. DC1# n Dikken Monique
29 okt. 10:40 Kedingen D1 Borhave D3 n Dikken Noa
29 okt. 9:55 Kedingen D2 Olympia HGL D3 n Dikken Nina
29 okt. 9:00 Kedingen E1 T.V.O. E1# n Dikken Martine en Laura Andre
1 nov. 21:00 Kedingen DMW1 Lutte DMW1 n Dikken Monique
12 nov. 14:40 Kedingen DS1 Bentelo DS3 n Dikken Bond
12 nov. 13:35 Kedingen DB1# E.H.C. ’95 DB1# n Dikken Jose Herma
12 nov. 12:35 Kedingen DC1# EHC ’95 DC1 n Dikken Jose Herma
12 nov. 11:35 Kedingen DC2 Avanti – Wilskracht DC2 n Dikken Stef
12 nov. 10:50 Kedingen D1 EHC ’95 D1 n Dikken Maud
12 nov. 10:00 Kedingen D2 Bentelo D2 n Dikken Marion
12 nov. 9:00 Kedingen E1 Borhave E2 n Dikken Merle vd K en Lisa Marion
26 nov. 13:25 Kedingen DS1 Vasse DS1 n Dikken Bond
26 nov. 12:25 Kedingen DB1# Bentelo DB2 n Dikken Jacqueline
26 nov. 11:25 Kedingen DC1# Olympia HGL DC1# n Dikken Stef
26 nov. 10:40 Kedingen D1 Bentelo D1 n Dikken Valerie
26 nov. 9:55 Kedingen D2 Bornerbroek D2 n Dikken Rosalie
26 nov. 9:00 Kedingen E1 Vasse E2 n Dikken Merle N en Diede Claudia
3 dec. 12:15 Kedingen DS2 Tukkers DS4 n Dikken Jacqueline
10 dec. 13:30 Kedingen DS1 Cabezota DS1 n Dikken Bond
10 dec. 14:40 Kedingen DS2 Langeveen DS2 n Dikken Jacqueline
10 dec. 12:30 Kedingen DB1# WHC DB2 n Dikken Claudia
10 dec. 11:30 Kedingen DC1# WHC DC1 n Dikken Marion
10 dec. 10:30 Kedingen DC2 Dynamiek DC1 n Dikken Claudia
10 dec. 9:45 Kedingen D1 WHC D1 n Dikken Noa
10 dec. 9:00 Kedingen D2 WHC D2 n Dikken Fleur
13 dec. 21:00 Kedingen DMW1 Bentelo DMW2 n Dikken Freddy
7 jan. 14:00 Kedingen DS2 Bentelo DS5 Sporthal De Zomp Jacqueline
14 jan. 13:25 Kedingen DB1# RSC DB1 n Dikken Jose Herma
14 jan. 12:25 Kedingen DC1# RSC DC1 n Dikken Jose Herma
14 jan. 11:25 Kedingen DC2 Lutte DC1 n Dikken Monique
14 jan. 10:40 Kedingen D1 Dynamiek D1 n Dikken Maud
14 jan. 9:55 Kedingen D2 Lutte D1 n Dikken Nina
14 jan. 9:00 Kedingen E1 Dynamiek E1 n Dikken Suze en Sophie Monique
21 jan. 13:45 Kedingen DS1 Stevo DS2 n Dikken Bond
21 jan. 15:00 Kedingen DS2 Dynamiek DS1 n Dikken Jacqueline
21 jan. 12:45 Kedingen DB1# Combinatie ’64 DB2 n Dikken Claudia
21 jan. 11:40 Kedingen DC1# Stormvogels DC1 n Dikken Marion
21 jan. 10:40 Kedingen DC2 Stevo DC2 n Dikken Stef
21 jan. 9:55 Kedingen D2 Combinatie ’64 D3 n Dikken Rosalie
21 jan. 9:00 Kedingen E1 Tukkers E2 n Dikken Karlijn en Martine Stef
24 jan. 21:00 Kedingen DMW1 RSC DMW1 n Dikken Jose Herma
28 jan. 13:00 Kedingen DS2 Stevo DS4 n Dikken Jacqueline
4 feb. 14:25 Kedingen DS1 Grol DS1 n Dikken Bond
4 feb. 13:25 Kedingen DB1# Borhave DB3# n Dikken Claudia
4 feb. 12:25 Kedingen DC1# Borhave DC1# n Dikken Stef
4 feb. 11:25 Kedingen DC2 Borhave DC3 n Dikken Stef
4 feb. 10:40 Kedingen D1 Hacol ’90 D1 n Dikken Anne
4 feb. 9:55 Kedingen D2 Avanti – Wilskracht D3 n Dikken Valerie
4 feb. 9:00 Kedingen E1 Hacol ’90 E1 n Dikken Diede en Merle vd K Andre
21 feb. 21:00 Kedingen DMW1 Stevo DMW1 n Dikken Freddy
4 mrt. 14:25 Kedingen DS1 Bornerbroek DS1 n Dikken Bond
4 mrt. 13:25 Kedingen DB1# Bornerbroek DB1# n Dikken Herma en Jose
4 mrt. 12:25 Kedingen DC1# Avanti – Wilskracht DC1 n Dikken Marion
4 mrt. 11:25 Kedingen DC2 Bornerbroek DC2 n Dikken Marion
4 mrt. 10:40 Kedingen D1 Bornerbroek D1 n Dikken Fleur
4 mrt. 9:55 Kedingen D2 BWO D1 n Dikken Noa
4 mrt. 9:00 Kedingen E1 B.W.O. E1# n Dikken Lisa en Merle N Monique
7 mrt. 21:00 Kedingen DMW1 Combinatie ’64 DMW1 n Dikken Herma en Jose
18 mrt. 13:35 Kedingen DS1 Stormvogels DS2 n Dikken Bond
18 mrt. 12:30 Kedingen DC1# de Tukkers DC1# n Dikken Stef
18 mrt. 11:30 Kedingen DC2 Combinatie ’64 DC3 n Dikken Marion
18 mrt. 10:45 Kedingen D1 Stormvogels D3 n Dikken Maud
18 mrt. 9:55 Kedingen D2 Dynamiek D2 n Dikken Nina
18 mrt. 9:00 Kedingen E1 Combinatie ’64 E2 n Dikken Laura en Suze Herma/Jose
8 apr. 12:30 Kedingen DS1 Avanti – Wilskracht DS2 n Dikken Bond
8 apr. 11:30 Kedingen DB1# Avanti – Wilskracht DB2 n Dikken Claudia
8 apr. 10:30 Kedingen DC2 Zenderen Vooruit DC1 n Dikken Monique
8 apr. 9:00 Kedingen D1 Avanti – Wilskracht D2 n Dikken Rosalie
8 apr. 9:45 Kedingen D2 Zenderen Vooruit D1 n Dikken Anne