Kedingen is een vereniging die bestuurd wordt door 5 leden. Zij hebben onderling de taken verdeeld. Op deze pagina vindt u de leden, hun functie en contactgegevens.

Het bestuur wordt bij het uitvoeren van haar taken ondersteund door kaderleden als trainers, coaches, coördinatoren en andere uitvoerenden. Ook van hen ziet u de functie en contactgegevens.

Bestuur

FunctieNaamContact
VoorzitterAndré van der Kolkvoorzitter@hvkedingen.nl
SecretarisChantal Boddemansecretaris@hvkedingen.nl
PenningmeesterMonique Kuiperspenningmeester@hvkedingen.nl
JeugdzakenMarjolein Bremmerjeugdzaken@hvkedingen.nl
CommunicatieHubert Hofmanwebbeheer@hvkedingen.nl
Technische commissieVacaturetc@hvkedingen.nl
VrijwilligerscoördinatorHubert Hofmanvrijwilligers@hvkedingen.nl

Trainers en coaches

2018-2019
TeamTrainerCoaches
Dames E2Maxime Hoogma / Tamara NieuwenhuisMaxime Hoogma + ouders
Dames E1
Miranda OoitinkMiranda Ooitink + ouders
Dames D1Manon FrielingManon Frieling
Dames C1Freddy Wolterink / Andre Biemans?
Heren C1Noa Boddeman / Maxime Hoogma?
Dames B1Freddy Wolterink / Andre Biemans?
Dames Senioren 2Irma JeurissenIrma Jeurissen
Dames Senioren 1Freddy WolterinkFreddy Wolterink
KeepersMarjolein Bremmer-

Kader overig

FunctieNaam
ScheidsrechterszakenClaudia Schasfoort
Coördinator jeugdkampHenriëtte Bouwman
WedstrijdsecretariaatLinda Ros
SponsorcommissieJolita Meijer
VertrouwenspersoonLoes Asbroek
Beheer social mediaKarin Hannink