Kedingen is een vereniging die bestuurd wordt door 5 leden. Zij hebben onderling de taken verdeeld. Op deze pagina vindt u de leden, hun functie en contactgegevens.

Het bestuur wordt bij het uitvoeren van haar taken ondersteund door kaderleden als trainers, coaches, coördinatoren en andere uitvoerenden. Ook van hen ziet u de functie en contactgegevens.

Bestuur

FunctieNaamContact
VoorzitterAndré van der Kolkvoorzitter@hvkedingen.nl
SecretarisChantal Boddemansecretaris@hvkedingen.nl
PenningmeesterMonique Kuiperspenningmeester@hvkedingen.nl
JeugdzakenMarjolein Bremmerjeugdzaken@hvkedingen.nl
CommunicatieHubert Hofmanwebbeheer@hvkedingen.nl
Technische commissieMiranda Ooitinktc@hvkedingen.nl
VrijwilligerscoördinatorHubert Hofmanvrijwilligers@hvkedingen.nl

Trainers en coaches

2020-2021
TeamTrainerCoaches
Dames E1Tamara NieuwenhuisTamara Nieuwenhuis
Dames D2Miranda OoitinkMiranda Ooitink
Dames D1Manon FrielingManon Frieling
Dames C1Theo van der AaHans Mengerink / Hedwig Hanssen
Heren C1Robert KluversRobert Kluvers
Dames B1Theo van der AaOuders wisselend
Dames Senioren 2Irma JeurissenIrma Jeurissen
Dames Senioren 1Mark CommandeurMark Commandeur
KeepersMarjolein Bremmer-

Kader overig

FunctieNaam
ScheidsrechterszakenClaudia Schasfoort
Coördinator jeugdkampHenriëtte Bouwman
WedstrijdsecretariaatLinda Ros
SponsorcommissieJolita Meijer
VertrouwenspersoonLoes Asbroek
Beheer social mediaKarin Hannink