Kedingen is een vereniging die bestuurd wordt door 6 leden. Zij hebben onderling de taken verdeeld. Op deze pagina vindt u de leden, hun functie en contactgegevens.

Het bestuur wordt bij het uitvoeren van haar taken ondersteund door kaderleden als trainers, coaches, coördinatoren en andere uitvoerenden. Ook van hen ziet u de functie en contactgegevens.

Bestuur

FunctieNaamContact
VoorzitterAndré van der Kolkvoorzitter@hvkedingen.nl
SecretarisChantal Boddemansecretaris@hvkedingen.nl
PenningmeesterMonique Kuiperspenningmeester@hvkedingen.nl
Technische CommissieMarjolein Bremmertc@hvkedingen.nl
CommunicatieHubert Hofmanwebbeheer@hvkedingen.nl
JeugdzakenMiranda Ooitinkjeugdzaken@hvkedingen.nl
VrijwilligerscoördinatorHubert Hofmanvrijwilligers@hvkedingen.nl

Trainers en coaches

2021-2022
TeamTrainerCoaches
Dames D2Tamara NieuwenhuisFeddema
Dames D1Miranda OoitinkMiranda Ooitink
Dames C1Theo van der AaTanja Frieling
Dames B1Theo van der AaHans Mengerink - Hedwig Hansen
Dames A1Mark CommandeurOuders wisselend
Dames Senioren 2Irma JeurissenIrma Jeurissen
Dames Senioren 1Mark CommandeurMark Commandeur
KeepersTheo van der Aa-

Kader overig

FunctieNaam
ScheidsrechterszakenMirjam Salakory - Loes Asbroek
Coördinator jeugdkampDames 1
WedstrijdsecretariaatHannie Hofman
SponsorcommissieJolita Meijer - Danielle van der Kolk
VertrouwenspersoonLoes Asbroek
KascommissieWisselend
Beheer social mediaKarin Hannink