Kedingen is een vereniging die bestuurd wordt door 7 leden. Zij hebben onderling de taken verdeeld. Op deze pagina vindt u de leden, hun functie en contactgegevens.

Het bestuur wordt bij het uitvoeren van haar taken ondersteund door kaderleden als trainers, coaches, coördinatoren en andere uitvoerenden. Ook van hen ziet u de functie en contactgegevens.

Bestuur

FunctieNaamContact
VoorzitterStef Krommedijkvoorzitter@www.hvkedingen.nl
SecretarisChantal Boddemansecretaris@www.hvkedingen.nl
PenningmeesterMonique Kuiperspenningmeester@www.hvkedingen.nl
JeugdzakenMarjolein Bremmerjeugdzaken@www.hvkedingen.nl
CommunicatieLennert Bijlwebbeheer@www.hvkedingen.nl
Technische commissieAndré van der Kolktc@www.hvkedingen.nl
VrijwilligerscoördinatorHubert Hofman (interim)vrijwilligers@www.hvkedingen.nl

Trainers en coaches

TeamTrainerCoaches
F1- JeugdSandra Lammertink + ouders
E1 - JeugdManon FrielingManon Frieling + ouders
D2 - JeugdTamara van HaarstTamara van Haarst + ouders
D1 - JeugdIlonka DijkhuisIlonka Dijkhuis + ouders
C2 - JeugdManon FrielingManon Frieling + ouders
C1 - JeugdRené AndréRené André
B1 - JeugdFreddy WolterinkFreddy Wolterink / André van der Kolk
Dames 1Freddy WolterinkFreddy Wolterink
Dames 2Irma JeurissenIrma Jeurissen
Dames RecreantenIrma JeurissenTeamleden
KeepersMarjolein Bremmer-

Kader overig

FunctieNaam
ScheidsrechterszakenClaudia Schasfoort
Coördinator jeugdkampLaure Timmerman
WedstrijdsecretariaatLaure Timmerman
SponsorcommissieJolita Meijer
VertrouwenspersoonLoes Asbroek