Wanneer moet ik fluiten?

Wedstrijden vanaf de D-jeugd worden door seniorenleden gefloten. Wedstrijden tot de E-jeugd door junioren. Alle trainers, coaches en spelers vanaf de B-jeugd en ouder moeten hun spelregelbewijs halen via de Handbal Masterz.

Ga naar

Tip

Typ een naam, datum, maand of team in de zoekbalk boven de tabel om gericht te zoeken.

DatumTijdThuis teamUit teamZaalScheidsrechter(s)Begeleiding
1 okt.12:10Kedingen DS1DSVD DS3n DikkenBond
1 okt.11:00Kedingen DS2Stevo DS4n DikkenJacqueline
1 okt.10:00Kedingen DB1#DSVD DB2n DikkenClaudia
1 okt.9:00Kedingen DC1#DSVD DC2n DikkenStef
1 okt.14:15Kedingen D2DSVD D2n DikkenAnne
1 okt.13:20Kedingen E1Stormvogels E1n DikkenSophie en EstelleClaudia
4 okt.20:30Kedingen DMW1TVO DMW2n DikkenJose en Herma
6 okt.18:00Kedingen D1Olympia HGL D4n DikkenMonique
29 okt.13:35Kedingen DS1TVO DS2n DikkenBond
29 okt.11:25Kedingen DC1#D.H.V. DC1#n DikkenMonique
29 okt.10:40Kedingen D1Borhave D3n DikkenNoa
29 okt.9:55Kedingen D2Olympia HGL D3n DikkenNina
29 okt.9:00Kedingen E1T.V.O. E1#n DikkenMartine en LauraAndre
1 nov.21:00Kedingen DMW1Lutte DMW1n DikkenMonique
12 nov.14:40Kedingen DS1Bentelo DS3n DikkenBond
12 nov.13:35Kedingen DB1#E.H.C. '95 DB1#n DikkenJose Herma
12 nov.12:35Kedingen DC1#EHC '95 DC1n DikkenJose Herma
12 nov.11:35Kedingen DC2Avanti - Wilskracht DC2n DikkenStef
12 nov.10:50Kedingen D1EHC '95 D1n DikkenMaud
12 nov.10:00Kedingen D2Bentelo D2n DikkenMarion
12 nov.9:00Kedingen E1Borhave E2n DikkenMerle vd K en LisaMarion
26 nov.13:25Kedingen DS1Vasse DS1n DikkenBond
26 nov.12:25Kedingen DB1#Bentelo DB2n DikkenJacqueline
26 nov.11:25Kedingen DC1#Olympia HGL DC1#n DikkenStef
26 nov.10:40Kedingen D1Bentelo D1n DikkenValerie
26 nov.9:55Kedingen D2Bornerbroek D2n DikkenRosalie
26 nov.9:00Kedingen E1Vasse E2n DikkenMerle N en DiedeClaudia
3 dec.12:15Kedingen DS2Tukkers DS4n DikkenJacqueline
10 dec.13:30Kedingen DS1Cabezota DS1n DikkenBond
10 dec.14:40Kedingen DS2Langeveen DS2n DikkenJacqueline
10 dec.12:30Kedingen DB1#WHC DB2n DikkenClaudia
10 dec.11:30Kedingen DC1#WHC DC1n DikkenMarion
10 dec.10:30Kedingen DC2Dynamiek DC1n DikkenClaudia
10 dec.9:45Kedingen D1WHC D1n DikkenNoa
10 dec.9:00Kedingen D2WHC D2n DikkenFleur
13 dec.21:00Kedingen DMW1Bentelo DMW2n DikkenFreddy
7 jan.14:00Kedingen DS2Bentelo DS5Sporthal De ZompJacqueline
14 jan.13:25Kedingen DB1#RSC DB1n DikkenJose Herma
14 jan.12:25Kedingen DC1#RSC DC1n DikkenJose Herma
14 jan.11:25Kedingen DC2Lutte DC1n DikkenMonique
14 jan.10:40Kedingen D1Dynamiek D1n DikkenMaud
14 jan.9:55Kedingen D2Lutte D1n DikkenNina
14 jan.9:00Kedingen E1Dynamiek E1n DikkenSuze en SophieMonique
21 jan.13:45Kedingen DS1Stevo DS2n DikkenBond
21 jan.15:00Kedingen DS2Dynamiek DS1n DikkenJacqueline
21 jan.12:45Kedingen DB1#Combinatie '64 DB2n DikkenClaudia
21 jan.11:40Kedingen DC1#Stormvogels DC1n DikkenMarion
21 jan.10:40Kedingen DC2Stevo DC2n DikkenStef
21 jan.9:55Kedingen D2Combinatie '64 D3n DikkenRosalie
21 jan.9:00Kedingen E1Tukkers E2n DikkenKarlijn en MartineStef
24 jan.21:00Kedingen DMW1RSC DMW1n DikkenJose Herma
28 jan.13:00Kedingen DS2Stevo DS4n DikkenJacqueline
4 feb.14:25Kedingen DS1Grol DS1n DikkenBond
4 feb.13:25Kedingen DB1#Borhave DB3#n DikkenClaudia
4 feb.12:25Kedingen DC1#Borhave DC1#n DikkenStef
4 feb.11:25Kedingen DC2Borhave DC3n DikkenStef
4 feb.10:40Kedingen D1Hacol '90 D1n DikkenAnne
4 feb.9:55Kedingen D2Avanti - Wilskracht D3n DikkenValerie
4 feb.9:00Kedingen E1Hacol '90 E1n DikkenDiede en Merle vd KAndre
21 feb.21:00Kedingen DMW1Stevo DMW1n DikkenFreddy
4 mrt.14:25Kedingen DS1Bornerbroek DS1n DikkenBond
4 mrt.13:25Kedingen DB1#Bornerbroek DB1#n DikkenHerma en Jose
4 mrt.12:25Kedingen DC1#Avanti - Wilskracht DC1n DikkenMarion
4 mrt.11:25Kedingen DC2Bornerbroek DC2n DikkenMarion
4 mrt.10:40Kedingen D1Bornerbroek D1n DikkenFleur
4 mrt.9:55Kedingen D2BWO D1n DikkenNoa
4 mrt.9:00Kedingen E1B.W.O. E1#n DikkenLisa en Merle NMonique
7 mrt.21:00Kedingen DMW1Combinatie '64 DMW1n DikkenHerma en Jose
18 mrt.13:35Kedingen DS1Stormvogels DS2n DikkenBond
18 mrt.12:30Kedingen DC1#de Tukkers DC1#n DikkenStef
18 mrt.11:30Kedingen DC2Combinatie '64 DC3n DikkenMarion
18 mrt.10:45Kedingen D1Stormvogels D3n DikkenMaud
18 mrt.9:55Kedingen D2Dynamiek D2n DikkenNina
18 mrt.9:00Kedingen E1Combinatie '64 E2n DikkenLaura en SuzeHerma/Jose
8 apr.12:30Kedingen DS1Avanti - Wilskracht DS2n DikkenBond
8 apr.11:30Kedingen DB1#Avanti - Wilskracht DB2n DikkenClaudia
8 apr.10:30Kedingen DC2Zenderen Vooruit DC1n DikkenMonique
8 apr.9:00Kedingen D1Avanti - Wilskracht D2n DikkenRosalie
8 apr.9:45Kedingen D2Zenderen Vooruit D1n DikkenAnne